خرید

بله، با خرید نسخه نرم افزار فایل لایسنس قابل اجرا بر روی همه نسخه های آتی خواهد بود.

تلگرام رایگان است و مدل درآمد آن از طریق فروش خدمات نیست. اما سالانه میلیاردها دلار درامد از روش های دیگر دارد. این برنامه یک فورک  تلگرام است که توسط یک تیم دانشجویی تولید شده و با توجه به حفظ اطلاعات کاربران هیچ مدل درامدی دیگری ندارد. در نتیجه برای حفظ و توسعه آن لازم است تا سرمایه گذاری صورت گرفته در قالب حق تالیف حاصل شود.

هر لایسنس تنها مخصوص یک شماره است یعنی برای هر اکانت تلگرام نیاز به خرید یک لایسنس دارید. پس با داشتن لایسنس برای بک‌آپ گیری هیچ محدودیتی وجود ندارد.

بله، این برنامه امکان بک آپ گیری از تمامی چت‌ها، گروه‌ها، سوپر گروه‌‌ها و کانال‌هایی که شما عضو آن‌ها هستید را دارد.

در این صورت بعد از ران کردن دوباره برنامه ادامه بک آپ گیری انجام می‌شود.

به همان اندازه که برنامه تلگرام امنیت دارد. شما اگر بخواهید یک برنامه تحت مجوز های تلگرام منتشر کنید لازم است تا از سیاست های API ID تلگرام تبعیت کنید. در این سیاست ها شما اجازه ندارید هیچ بخشی از اطلاعات را برای افراد دیگر ارسال کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی برنامه شما امکان دسترسی به تلگرام را از دست می‌دهد.
علاوه بر این افراد متخصص بارها با ابزارهای رصد محل دریافت و ارسال اطلاعات مسیر تردد آن را چک کرده اند و برنامه بک آپ تلگرام تنها ارتباط اینترنتی اش را با سرور های تلگرام برقرار می‌کند.
البته این تضمین در صورتی معتبر است که برنامه مستقیما از سایت توسعه دهنده آن دریافت شود.

کارکرد این نرم افزار به شکلی هست که بعد از دانلود و نصب روی رایانه شخصی هر فرد با درخواست و اجازه کاربر، با سرور تلگرام ارتباط برقرار میکنه و اطلاعات را روی حافظه داخلی ذخیره میکند. برای این که مطمئن بشوید می توانید از برنامه‌هایی که اتصال به سرورهای هر نرم افزار را نشان می‌دهد مثل(process network monitor)  استفاده کنید. در اینصورت اگر نرم افزار به سرور دیگه ای جز سرورهای تلگرام متصل باشد می توانید مشاهده کنید که البته هرگز نخواهید دید چون ما به امنیت نرم افزاری که نوشتیم اطمینان داریم…

همانطور که برای وارد شدن به تلگرام یک شماره نیاز به کد تاییدیه ارسالی از سرور تلگرام هست این برنامه هم همینطور عمل می‌کند و اگر کسی به کد تاییدیه که به تلگرام یا شماره فرد ارسال می‌شود دسترسی نداشته باشد به هیچ وجه نمیتواند وارد برنامه شود. همچنین اگر تایید دو مرحله‌ای را برای شماره خود فعال کرده باشید رمز دوم در این برنامه هم مورد نیاز هست. پس به هیچ وجه فرد دیگری نمی‌تواند به اکانت شخص دیگری دسترسی پیدا کند.

خیر، همین که شما عضو کانال‌ها باشید برای بک آپ گیری کفایت می‌کند.

خیر، متاسفانه در این ورژن از برنامه این امکان وجود ندارد.

خیر، امکان بک آپ گیری تمامی پیام‌ها از ابتدا تا حال در این برنامه وجود دارد، فقط در صورت زیاد بودن فایل ها امکان طولانی شدن زمان بک آپ گیری وجود دارد.

خیر، هر فایلی با هر حجمی را می‌توان بک آپ کرد. اما هر شخص می‌تواند محدودیتی برای حجم فایل‌ها قرار دهد.

خیر، چون همانطور که در سوال قبل توضیح داده شد، برای بک آپ گرفتن از اکانت تلگرام یک فرد نیاز به دسترسی به کد احراز هویت ارسالی از تلگرام و همچنین کلمه عبور (اگر تایید دو مرحله‌ای را برای شماره خود فعال کرده باشید) می‌باشد که فقط و فقط خود فرد به آن‌ها دسترسی دارد. پس این امکان وجود ندارد مگر اینکه شما در

خیر، این برنامه امکان بک‌آپ گیری از گفتگوهای محرمانه را ندارد. همانطور که امکان مشاهده گفتگوهای محرمانه درتلگرام دسکتاپ وجود ندارد.

شما می توانید مراحل استفاده از لایسنس را در اینجا ببینید.

می‌توانید با دیدن این فایل راهنما گام به گام برنامه را نصب و استفاده کنید.

این برنامه بعد از نصب شدن روی کامپیوتر شما و وارد کردن شماره به سرورهای تلگرام متصل شده و اطلاعات شما را در حافظه کامپیوتر شما ذخیره می‌کند. که به صورت آفلاین در هر زمانی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

خیر، برای بکاپ گیری از اطلاعاتتان بر روی تلگرام، نیازی به وجود برنامه تلگرام دسکتاپ روی سیستم نیست.

سرورهای تلگرام اجاره نمی‌دهند تا شما بتوانید بیش از ۱۰ پیام در ثانیه مشاهده کنید. همچنین شما اجازه ندارید با سرعتی بیش از اندازه مجاز فایل هایتان را دانلود کنید. در نتیجه ممکن است دانلود پیام های یک نفر تا ساعت ها و بلکه روزها به طول بیانجامد. متاسفانه محدودیت‌های تلگرام بسیار سخت گیرانه است و نرم افزار ما ملزم به تبعیت از این محدودیت‌ها است.

بله، می‌توان نوع فایل های بک گیری را مشخص کرد مانند عکس، ویدیو، وویس، فایل و ….

خیر، فقط تا قبل از فیلترینگ امکان اسخراج و ذخیره سازی داده ها امکان پذیر است…