بکاپ تلگرام، ساخته شده با غصه و عشق

در ساختن بک آپ‌ تلگرام سعی شده سادگی و کاربرپسند بودن کاملا در نظر گرفته شود و فرآیند پشتیبان‌گیری برای کاربران ساده و لذت‌بخش باشد. با بک آپ تلگرام پس از تهیه بکاپ می‌توانید اطلاعات تلگرام خود را شامل همه چت‌ها، تصاویر، ویدیوها و… به شکل آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در کامپیوتر خود داشته باشید.

نرم‌افزار بک آپ تلگرام با توجه به ریسک بالای فیلترینگ تلگرامِ دوست‌داشتنی و از دست رفتن اطلاعات حیاتی کاربران ساخته شده است. امیدواریم هیچ‌وقت عملا مجبور به ترک تلگرام نشویم ولی به نظر می‌رسد بهترین کار ریسک نکردن و تهیه بکاپ از چت‌ها و فایل‌های تلگرام باشد.

 

کار سختی بود…ولی انجامش دادیم…همگی با هم…

با همه فاصله ای که بین اعضای تیم بود از ایران تا کانادا، که کار هماهنگی و تولید رو بسیار سخت می کرد….ولی ارزش این همه درگیری و سختی رو داشت. برای مردمی که توی جریان فیلترینگ و قطع و وصل شدن تلگرام، ممکن بود کلی از اطلاعات و فایل هاشون رو از دست بدن و متضرر بشن. توی این چندین روزی که تیم مشغول تولید “بک‌آپ‌تلگرام” بود بالا و پایین های زیادی داشتیم، به گیرهای زیادی خوردیم، خیلی ها نسبت به پروژه مون بدبین بودن و حتی تهدیدمون کردن، خیلی‌ها هم مثل همیشه و مثل همه‌ مردم خوش بین بودن و تشویقمون کردن. و ما هم به دلگرمی همون دوستان مهربون و خونگرم کار رو جلو بردیم. مهمترین حامیانمون هم دوستان خوبمون توی دانشگاه شریف بودن. همدوره‌ای‌ها و همکلاسی‌هایی که مدت‌ها همراهشون بودیم و با همدیگه کلی اوقات تلخ و شیرین رو گذروندیم.

از همینجا به همشون میگیم دمتون گرم. با کمک شما یه پروژه دیگه به ثمر رسید، بک‌آپ‌تلگرام آماده‌است! برای تهیه نسخه پشتیبان از داده هاتون روی کامپیوتر شما!

ارادتمند همه ی شما

بچه های تیم “بک‌آپ‌تلگرام”

حسین…IT        مهدی…کامپیوتر        علی…کامپیوتر        بهنام…مدیریت        هلیا…صنایع        هدا…مکانیک       

محسن…مکانیک        محمد جواد…مواد        علیرضا…مواد       

 

در نهایت هم باید تشکر کنیم از شریف باشگاه شریف که حامی اصلی تو انجام این پروژه بود.